News

10 czerwca

1412

Podejmij wyzwanie Zostań wege na 30 dni

Podejmij wyzwanie "Zostań wege na 30 dni"

Zostań wege na 30 dni

Ile razy tłumaczyłeś znajomym, jak wiele jest zalet w byciu wegetarianinem? I co, nadal nie są przekonani? Teraz możesz zaprosić ich do wyzwania “Zostań wege na 30 dni” - może to będzie sposób, dzięki któremu Twoi znajomi zmobilizują się do bycia wege.

“Zostań wege na 30 dni” to akcja zorganizowana przez Fundację Viva! Jej celem jest zainspirowanie osób jedzących mięso do zmiany nawyków żywieniowych. Często niewegetarianie nawet chcieliby przestać jeść mięso ze względów światopoglądowych, ale odstrasza ich to, że będą musieli nauczyć się gotować w inny sposób niż dotąd. Dlatego właśnie akcja Fundacji Viva! wychodzi naprzeciw tym obawom. Podczas 30 dni uczestnicy wyzwania codziennie będą dostawali mailowe porady, filmiki z przepisami, czy też będą mieli dostęp do mapy miejsc, które są przyjazne wegetarianom i weganom. Codzienna dawka inspiracji i pokazywania, że bycie wege nie jest trudne. Wsparcie osób, które myślą o zostaniu wege, ma pomóc im utwierdzić się w przekonaniu, że bycie wege jest właściwym wyborem.

Przez 30 dni wyzwania “Zostań wege” uczestnicy dostaną ponad 100 przepisów, które zapewnią im zdrową i zbilansowaną dietę. Poza nimi śmiałkowie zostaną wyposażeni w cały pakiet wiedzy: dietetyczne porady, linki do innych serwisów i porad, które poszerzą wiedzę w zakresie wegetarianizmu i weganizmu. Akcja ta udowadnia, że chcieć to znaczy móc. A z kompleksowym wsparciem jest to jeszcze prostsze. Kompleksowe informacje są bowiem dostępne tuż obok: w aplikacji w smartfonie, na mailu itp., a codzienne przypomnienia pomagają w konsekwentnym wytrwaniu w wyzwaniu do końca, ale i dłużej. O to chodzi!


Komentarze
Zostaw Komentarz